پسری روی سکوه | بلاگ

پسری روی سکوه

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 

حمیدرضا صدر

 

انتشارات زاوش

سال نشر : 1392

کتاب مروری بر بازی ها و اتفاقات فوتبالی مهم از سال های 42 تا 77 از دیدگاه آقای صدر هست . به صورت خاص که فوتبال چه طور توی ایران جون گرفت خودش چه طور سراغ فوتبال رفت کنش های سیاسی چه تاثیری روی فوتبال داشت توی هر برهه چه تغییراتی کرد نظر مردم چی بود چه شایعاتی سر زبون بود کدوم بازی ها نفس گیر بودند کدام حرکات موندگار شدند و ...

کتاب جدید آقای صدر را که معرفی کردم گفتم بد نیست حالا که بابش باز شده سری به کتاب های دیگه شون هم بزنم درسته داستان نیست اما سبک و سیاقش فوتبال صرفم نیست حالت روایتی و سرگذشت نامه داره و خوندنشو راحت می کنه . من کتاب را دوست داشتم چون یادآور سال هایی هست که به یاد دارم یا تعریفشو از بقیه بارها و بارها شنیدم . خیلی هم جالبه که می بینید قبلا هم فوتبال همین بوده که هست با همین حواشی حرف و نقل ها .... انگار هیچی توی ایران عوض نشده .... به نظرم برای فوتبال کدام بسیار ارزشمندیه حالت یادگاری داره من جا فدراسیون بودم سفارش می دادم یک چنین کتاب جزئی برای دهه های بعدم بنویسه .

باید بگم آقای صدر دانش آموخته رشته معماری و شهرسازی است، دکترای سینما هم دارد و همین الان یکی از اساتید دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

پسری,سکوه,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 3 شهريور 1396 ساعت: 14:23