چاره ای جز جنگ با ایران نیست/ وعده مهم ترامپ | بلاگ

چاره ای جز جنگ با ایران نیست/ وعده مهم ترامپ

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 مجله آمریکایی "نشنال ریویو" (National Review)، با انتشار گزارشی تحت عنوان "آیا ترامپ فقط در مورد ایران حرف می زند؟" به بررسی سیاست های ترامپ در قبال ایران پرداخته است.

این مجله آمریکایی عنوان کرده است که در صورت مخالفت ترامپ با توافق هسته ای چاره ای جز جنگ با ایران نیست، اما چرا ترامپ با توافق شرکت بوئینگ با ایران مخالفت نمی کند تا ثابت کند که یک ببر کاغذی نیست؟

 از نظر این مجله آمریکایی، مخالفت ترامپ با توافق شرکت بوئینگ با ایران نیز زیر پا گذاشتن وعده مهم انتخاباتی ترامپ مبنی بر ساخت فرصت های شغلی برای مردم آمریکا است.

در این گزارش آمده است:
«دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در اولین سفر برون مرزی خود در دوره ریاست جمهوری، به دنبال اتحاد اعراب و اسرائیل برای مقابله با ایران بوده است. اما او با اجازه دادن به بوئینگ برای فروش هواپیماهای خود به تهران، پیامی بسیار متفاوت ارسال می کند.

 ترامپ در رابطه با پاره کردن توافق هسته ای گزینه های خوبی پیش روی خود ندارد هر چند در مبارزات انتخاباتی این توافق را خیانت به منافع آمریکا معرفی کرده بود. کنار رفتن از این توافق در حال حاضر که نه متحدان آمریکا و نه روسیه و چین تمایلی به اعمال مجدد تحریم ها بر ایران ندارند، در واقع این اجازه را به ایرانیان می دهد که با سرعت به سوی ساخت بمب حرکت کنند و برای جلوگیری از این اقدام نیز هیچ ابزاری بجز جنگ در اختیار آمریکا وجود نخواهد داشت.

...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : شنبه 13 خرداد 1396 ساعت: 15:28