پدر استقلال درگذشت | بلاگ

پدر استقلال درگذشت

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

پدر استقلال درگذشت,منصور پورحیدری،استقلال،پدر استقلال،فوتبال،ایران،آسیا،باشگاه استقلال،جام باشگاه های آسیا،پرافتخارترین استقلالی,سرمربی تیم ملی, جام باشگاههای تهران,جام حذفی ،
منصور پورحیدری،استقلال،پدر استقلال،فوتبال،ایران،آسیا،باشگاه استقلال،جام باشگاه های آسیا،پرافتخارترین استقلالی,سرمربی تیم ملی, جام باشگاههای تهران,جام حذفی ،

 

منصور پورحیدری،پدر استقلال بعد از مبارزه ای طولانی با بیماری صبح دیروز به دیار باقی شتافت.

او را باید پرافتخارترین استقلالی دانست. قطعا اگر افتخاراتی که  با استقلال کسب کرده را از تالار افتخارات این تیم برداریم این باشگاه به یک باشگاه معمولی تبدیل خواهد شد. وی پررنگ ترین نقش را در جامهای آسیایی استقلال داشته است دو ستاره ای که هواداران استقلال بیش از هر چیز به آن می نازند مدیون زحمات منصور پورحیدری است.

پورحیدری به عنوان سرمربی تیم ملی هم قهرمان بازیهای آسیایی هم شده و آرشیو عناوین آسیایی اش کاملا تکمیل است.

منصور پورحیدری به عنوان بازیکن ۲ بار قهرمان لیگ ،۳ بار قهرمان جام باشگاههای تهران و به عنوان سرمربی هم ۲  قهرمانی لیگ ، ۲ جام حذفی ، ۳ جام باشگاههای تهران  به دست آورده است.

پر رنگ ترین نقش پورحیدری را در باشگاهی که عاشقش بود را در اواخر دهه پنجاه باید دید که اگر پیگیریهای این جنتلمن نبود الان باشگاهی به نام استقلال وجود نداشت. پدر زیباترین لقب است که می توان به او داد.

مراسم ترحیم پیشکسوت باشگاه استقلال روز سه‌شنبه در مسجد جامع شهرک غرب و از ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰ برگزار خواهد شد.

 

روحش شاد و یادش گرامی باد.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 18 آبان 1395 ساعت: 21:08