زمان واریز یارانه نقدی مشخص شد/ این ماه چه کسانی حذف خواهند شد؟ | بلاگ

زمان واریز یارانه نقدی مشخص شد/ این ماه چه کسانی حذف خواهند شد؟

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

 
به گزارش خبرنگار گروه اقتصادخبرگزاری میزان، در حالی واریز یارانه نقدی در مهر ماه به شصت و هفتمین مرحله نزدیک می‌شود که 2.1 میلیون نفر تا این مرحله به طور قطع از گردونه دریافت یارانه نقدی حذف شده‌اند تا جایی که از این میان تنها 20 درصد به حذف یارانه‌شان اعتراض کردند که از این آمار 10 درصد آن‌ها با ارائه مدارک مجددا به لیست دریافت یارانه بازگردانده شدند و مابقی جز افراد واجد شرایط برای دریافت یارانه محسوب نشدند.

نکته قابل توجه اینجاست که 80 درصد از کسانی که از لیست دریافت یارانه حذف شده‌اند هیچ ‌گونه اعتراضی نداشته و یا بهتر است بگوییم فکر می‌کنند اعتراض راه به جایی نخواهد برد و امیدی به بازگشت به لیست دریافت یارانه ندارند.

به گفته وزیر کار تا انتهای هدفمندی یارانه‌ها باید 6 میلیون نفر از لیست دریافت یارانه حذف شوند.
 
با این وجود پیش بینی می‌شود «شصت و هفتمين» مرحله یارانه نقدی مربوط به مهر ماه 95 به ازاء هر نفر 45 هزار و 500 تومان، ساعت 24:00 روز دوشنبه مورخ 1395.07.26 به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

مبلغ یارانه نقدی هر یک از مشمولان دریافت یارانه نقدی همانند ماه‌های گذشته 45 هزار و 500 تومان است.

براساس آخرین آمار اعلام شده، بیش از 74 میلیون ایرانی یارانه نقدی دریافت می‌کنند.
زمان واریز یارانه مهرماه 95,زمان واریز یارانه مرداد 95,زمان واریز یارانه تیر 95,زمان واریز یارانه شهریور 95,زمان واریز یارانه خرداد 95,زمان واریز یارانه,زمان واریز یارانه مرداد ماه 95,زمان واریز یارانه تیرماه,زمان واریز یارانه تیر ۹۵,زمان واریز یارانه مرداد ماه,...
نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : يکشنبه 25 مهر 1395 ساعت: 20:56